Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 9. týždni roka 2019

V pondelok, 25. februára zasahovali hasiči pri 103 udalostiach. Ich pomoc bola potrebná pri 71 požiaroch, pri 32 technických zásahoch (z toho pri 14 dopravných nehodách). Najviac práce mali príslušníci v Košickom kraji, ktorí zasahovali 24-krát. Menej práce mali hasiči v Bratislavskom kraji (7).
V utorok, 26. februára bola pomoc príslušníkov hasičov potrebná 119-krát. Hasiči boli vyslaní k 78 požiarom, k 39 technickým zásahom (z toho k 19 dopravným nehodám) a k 2 ekologickým udalostiam. Najviac práce mali príslušníci v Košickom kraji, kde zasahovali 29-krát. V Trenčianskom kraji bola ich pomoc potrebná 6-krát.
V stredu, 27. februára boli hasiči privolaní k 102 udalostiam. Zasahovali pri 60 požiaroch, pri 40 technických zásahoch (z toho pri 19 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických udalostiach. V Košickom kraji boli príslušníci vyslaní k 26 udalostiam. V Trenčianskom kraji zasahovali 4-krát.
Vo štvrtok, 28. februára zasahovali príslušníci 131-krát. Ich pomoc bola potrebná najmä pri 91 požiaroch, pri 38 technických zásahoch (z toho pri 12 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických udalostiach. Najviac práce mali hasiči v Košickom (25) a Prešovskom kraji (24). Menej práce mali príslušníci v Trenčianskom kraji kde poskytli pomoc 4-krát.
V piatok 01. marca boli hasiči privolaní k 100 udalostiam. Zasahovali pri 42 požiaroch, pri 54 technických zásahoch (z toho pri 29 dopravných nehodách) a pri 4 ekologických udalostiach. Najviac práce mali hasiči v Banskobystrickom kraji (16). Menej práce mali príslušníci v Nitrianskom kraji, kde boli privolaní k 5 udalostiam.
V sobotu 02. marca zasahovali hasiči v 79 prípadoch. Príslušníci boli privolaní k 47 požiarom, k 31 technickým zásahom (z toho k 11 dopravným nehodám) a k 1 ekologickej udalosti. V Košickom kraji zasahovali 17-krát. V Bratislavskom kraji boli vyslaní k 4 udalostiam.
V nedeľu 03. marca bola pomoc hasičov potrebná 85-krát. Zasahovali pri 57 požiaroch, pri 26 technických zásahoch (z toho pri 12 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických udalostiach. Najviac práce mali hasiči v Košickom kraji, kde boli privolaní k 23 udalostiam. V Trenčianskom kraji zasahovali 4-krát.

Foto: ilustračné HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X