Pri dopravnej nehode dvoch vozidiel s autobusom sa zranilo 9 osôb

Pri dopravnej nehode dvoch vozidiel s autobusom sa zranilo 9 osôb

Vo štvrtok 19. januára 2017 popoludní bola ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel Škoda Octavia, Nissan Micra a autobusu SOR na štátnej ceste č. II/504 v katastri obce Trebatice, okres Piešťany. V dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu deviatich osôb. Zasahujúci príslušníci z hasičských staníc v Piešťanoch a Hlohovci vyslobodili zranené osoby z havarovaných vozidiel pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli zraneným osobám prvú pomoc a pomohli ich naložiť do vozidiel záchrannej zdravotnej služby. Jedna zranená osoba bola odvezená vrtuľníkovou záchrannou zdravotnou službou do nemocnice. Havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru, pomohli ich naložiť na vozidlá odťahovej služby a očistili vozovku. Počas udalosti bola št. cesta uzavretá v oboch jazdných smeroch.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X