Slávnostné odovzdanie zrekonštruovanej hasičskej stanice v Liptovskom Mikuláši

Slávnostné odovzdanie zrekonštruovanej hasičskej stanice v Liptovskom Mikuláši

V piatok 2.decembra 2016 sa uskutočnilo slávnostné odovzdanie zrekonštruovanej hasičskej stanice v Liptovskom Mikuláši za účasti štátneho tajomníka MV SR Rudolfa Urbanoviča, prezidenta HaZZ Alexandra Nejedlého, riaditeľa Krajského riaditeľstva HaZZ v Žiline Jaroslava Kapusniaka a pozvaných predstaviteľov Liptovského regiónu. V novej prístavbe sa vytvorili priestory pre výkon služby zásahových hasičov, ako aj pre príslušníkov Okresného riaditeľstva HaZZ v Liptovskom Mikuláši, ktorí doposiaľ pracovali v prenajatých priestoroch. Okrem budovy sa zrekonštruovali aj spevnené plochy areálu a vybudovala sa cvičná veža pre hasičský šport. Kompletnou rekonštrukciou garáží a vhodnou prístavbou prevádzkovej budovy boli vytvorené dôstojné podmienky pre výkon služby profesionálnych hasičov.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Kategorizácia DHZO na rok 2023

Zverejnenie kategorizácie dobrovoľných hasičských zborov obcí na rok 2023 v rámci Celoplošného rozmiestnenia síl a …

X