Trnavskí hasiči v noci zasahovali pri požiari v areáli Fakultnej nemocnice

Trnavskí hasiči v noci zasahovali pri požiari v areáli Fakultnej nemocnice

Dnes v noci o pol druhej bol ohlásený požiar pri železničnej trati vedľa Fakultnej nemocnice v Trnave. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že ide o požiar budovy v areáli nemocnice. Požiarom bola zachvátená jedna stena a strecha. Na likvidáciu a lokalizáciu požiaru použili trnavskí hasiči dva vysokotlaké prúdy a jeden C prúd za súčasného rozoberania časti strechy. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Následkom požiaru vznikla priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 10 000,- €.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X