Home / PRÁVE TERAZ / V Nitre ráno horelo, požiar sa zaobišiel bez zranení

V Nitre ráno horelo, požiar sa zaobišiel bez zranení

Hasiči boli dnes pred siedmou hodinou ráno vyslaní k požiaru kancelárskych a skladových priestorov do mestskej časti Čermáň v Nitre. Po príchode na miesto bolo zistené, že horí v skladových priestoroch, ktoré sú zároveň silno zadymené. Hasičom sa požiar podarilo lokalizovať do pár minút od príchodu, zlikvidovali ho o 8.20 hod. Priestory sú stále silno zadymené, hasiči ich odvetrávajú. Na mieste udalosti je zisťovateľ príčin vzniku požiarov, ktorý škodú spôsobenú požiarom predbežne odhadol na 20 tisíc eur. Zasahovalo 10 hasičov z Drážoviec a Nitry, k žiadnym zraneniam nedošlo.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči odoberali vzorky na koronavírus v marginalizovanej skupine vo Vranove nad Topľou

Na základe požiadavky mestského krízového štábu dnes hasiči vykonávali PCR odbery vzoriek osobám v marginalizovanej …

X