V obci Ústie nad Priehradou od rána zasahujú hasiči

Viac ako 30 profesionálnych a dobrovoľných hasičov momentálne zasahuje pri rozsiahlom požiari v pastoračnom centre v obci Ústie nad Priehradou, okres Tvrdošín, kde od šiestej hodiny rána horí. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že požiar vznikol pod strechou. Do príchodu hasičov boli všetky osoby z objektu evakuované. Pri udalosti zasahujú príslušníci z hasičských staníc v Námestove, Tvrdošíne a Dolného Kubína a dobrovoľní hasiči zo Suchej Hory a Lieseku. Požiar sa podarilo dostať pod kontrolu približne pred pol hodinou, momentálne ho hasiči likvidujú. Predbežne vzniknutá materiálna škoda bola majiteľom objektu vyčíslená na 50 000 eur.

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X