Home / AKTUALITY / V súvislosti s poveternostnou situáciou museli hasiči zasahovať 60 – krát

V súvislosti s poveternostnou situáciou museli hasiči zasahovať 60 – krát

V súvislosti so silným vetrom, ktorý zasiahol územie Slovenskej republiky, vykonali hasiči od včera popoludnia doposiaľ 60 výjazdov. Najčastejšie museli zasahovať v Bratislavskom kraji, kde pomáhali 23 – krát. Podobná situácia bola v Trnavskom kraji, kde zasahovali 15 – krát. Hasiči v ostatných krajoch zaznamenali od 2 – 7 výjazdov. Najčastejšie bola pomoc príslušníkov potrebná pri popadaných alebo nalomených stromoch, a to až v 79% prípadov. Zvyšných 21% tvorili uvoľnené strechy či billboardy. 

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

A4ka cup corona edition 2, Terňa 2021

Komentáre comments

X