Výcvik členov dobrovoľných hasičských zborov obcí vo Výcvikovom centre HaZZ Lešť

Výcvik členov dobrovoľných hasičských zborov obcí vo Výcvikovom centre HaZZ Lešť

V poradí 3. výcvik členov dobrovoľných hasičských zborov obcí vo Výcvikovom centre HaZZ Lešť sa konal 31.3. – 1.4.2017. Výcviku sa zúčastnili členovia DHZ obcí Papradno, Pružina, Skalica, Bystričany, Gbely, Brezová pod Bradlom. Dobrovoľní hasiči počas prípravy získali výcvik od profesionálnych hasičov s využitím moderných trenažérov vo výcvikovom centre európskej úrovne. Dobre vycvičení môžu potom zasahovať pri udalostiach rozsiahleho charakteru ako sú napr. povodne, lesné požiare, požiare v prírodnom prostredí, kalamity a pod. Výcviky dobrovoľných hasičov zaradených v kategórii A budú prebiehať počas celého výcvikového roka.

Foto: Milan Dermek

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X