Za posledných 5 hodín zaznamenali hasiči nárast výjazdov k dopravným nehodám

Desiatky hasičov zasahujú pri dopravných nehodách na takmer celom území republiky, ktorých nárast ovplyvnila nepriaznivá poveternostná situácia. Za posledných 5 hodín boli príslušníci vyslaní k takmer 50 dopravným nehodám a pri desiatkach z nich stále zasahujú.
Najviac takýchto udalostí vzniklo v Trnavskom a Nitrianskom kraji (13 dopravných nehôd v oboch krajoch). V Trnavskom kraji zasahujú hasiči najmä v okresoch Senica, Piešťany a Galanta, v Nitrianskom kraji pomáhajú najmä v okresoch Nitra, Zlaté Moravce a Levice.
V Banskobystrickom kraji zasahujú hasiči pri 8 dopravných nehodách, v Košickom kraji pri 5, v Prešovskom a Žilinskom kraji pri 3, hasiči v Bratislavskom a Trenčianskom kraji vykonali 1 takýto výjazd.
Za posledných 5 hodín bola pomoc hasičov potrebná pri 47 dopravných nehodách.

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X