Home / AKTUALITY / Bulharská delegácia sa presunula do Výcvikového centra HaZZ Lešť

Bulharská delegácia sa presunula do Výcvikového centra HaZZ Lešť

Dnes ráno sa členovia delegácie presunuli z Bratislavy do Výcvikového centra HaZZ Lešť, kde je pre nich pripravená aktívna prezentácia výcvikového centra. Prostredníctvom dynamických ukážok a simulácií zásahov sa oboznámia s hasičskou technikou využívanou na Slovensku pri rôznych typoch udalostí. Prezident Hasičského a záchranného zboru prezentoval členom delegácie fungovanie jednotlivých trenažérov určených na výcvik hasičov. Návšteva má prispieť k výmene poznatkov a skúseností medzi predstaviteľmi hasičských zborov oboch štátov a k ďalšej bližšej kooperácii profesionálnych a dobrovoľných hasičských zborov Bulharska a Slovenska, a to nie len v oblasti výcviku, ale aj cezhraničného nasadenia síl a prostriedkov.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Odborný seminár pre príslušníkov organizačne zaradených na výkon funkcie v ambulanciách HaZZ

Začiatkom tohto týždňa sa v Kúpeľno – rehabilitačnom ústave MV SR Bystrá v Liptovskom Jáne …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X