Home / AKTUALITY / Bulharská delegácia sa presunula do Výcvikového centra HaZZ Lešť

Bulharská delegácia sa presunula do Výcvikového centra HaZZ Lešť

Dnes ráno sa členovia delegácie presunuli z Bratislavy do Výcvikového centra HaZZ Lešť, kde je pre nich pripravená aktívna prezentácia výcvikového centra. Prostredníctvom dynamických ukážok a simulácií zásahov sa oboznámia s hasičskou technikou využívanou na Slovensku pri rôznych typoch udalostí. Prezident Hasičského a záchranného zboru prezentoval členom delegácie fungovanie jednotlivých trenažérov určených na výcvik hasičov. Návšteva má prispieť k výmene poznatkov a skúseností medzi predstaviteľmi hasičských zborov oboch štátov a k ďalšej bližšej kooperácii profesionálnych a dobrovoľných hasičských zborov Bulharska a Slovenska, a to nie len v oblasti výcviku, ale aj cezhraničného nasadenia síl a prostriedkov.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

5. ročník nočnej hasičskej súťaže MJM DVORNÍKY a zároveň 5.kolo ZSHL 2019

Komentáre comments

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X