Home / AKTUALITY / Odborný seminár pre príslušníkov organizačne zaradených na výkon funkcie v ambulanciách HaZZ

Odborný seminár pre príslušníkov organizačne zaradených na výkon funkcie v ambulanciách HaZZ

Začiatkom tohto týždňa sa v Kúpeľno – rehabilitačnom ústave MV SR Bystrá v Liptovskom Jáne uskutočnil odborný seminár pre 56 príslušníkov HaZZ organizačne zaradených na výkon funkcie v špecializovaných ambulanciách v odbore urgentná medicína HaZZ.
V rámci odborného semináru boli pre zúčastnených pripravené rôzne témy, napr. popáleniny a ich terapia v podmienkach HaZZ, Intoxikácie splodinami horenia – CO a kyanidy, diferenciálna diagnostika a terapia, Ventilačné režimy pri OTI a UPV a pod.
Odborný seminár viedli: Mgr. MUDr. Marcel Brenner, MHA, MPH; kpt. Ing. Henrich Bartovič z KR HaZZ v Bratislave a PhDr. Mariana Hammelová, PhD. z Prezídia HaZZ. Na odbornom seminári odprezentovali odborné témy aj por. Bc. Rastislav Guga z KR HaZZ v Trenčíne, por. Rastislav Kľačan Dipl. ZZ z KR HaZZ v Bratislave.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči dnes odoberajú vzorky v Bardejovských a Trenčianskych Kúpeľoch

Posádky hasičskej záchrannej služby z Prešova a Trenčína dnes odoberajú vzorky zamestnancom Bardejovských a Trenčianskych …

X