Home / PRÁVE TERAZ / Piati zranení pri dopravnej nehode na východe Slovenska

Piati zranení pri dopravnej nehode na východe Slovenska

Piati zranení pri dopravnej nehode na východe Slovenska

Hasiči z Vranova nad Topľou momentálne zasahujú pri dopravnej nehode jedného osobného vozidla na štátnej ceste č. I/15 v katastri obce Holčíkovce. Automobil pravdepodobne dôsledkom šmyku vyšiel z cesty a prevrátil sa nabok. V čase udalosti sa v ňom viezli dvaja dospelí a tri deti, z ktorých všetci utrpeli zranenia rôzneho charakteru (prevažne ľahké). Cesta je momentálne neprejazdná v jednom pruhu. 

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Bilancia výjazdov hasičov za posledných 24 hodín

V súvislosti s poveternostnou situáciou zasahovali slovenskí hasiči za posledných 24 hodín 64 – krát. …