Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 7. týždni roka 2019

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 7. týždni roka 2019

V pondelok, 11. februára boli hasiči privolaní k 46 udalostiam. Zasahovali pri 13 požiaroch, pri 29 technických zásahoch (z toho pri 15 dopravných nehodách) a pri 4 ekologických udalostiach. Najviac práce mali príslušníci v Košickom kraji, kde zasahovali 10-krát. Menej práce mali hasiči v Trnavskom a Trenčianskom kraji, kde boli vyslaní k 3 prípadom.
V utorok, 12. februára uskutočnili príslušníci HaZZ 64 výjazdov. Hasiči poskytli pomoc pri 19 požiaroch, pri 44 technických zásahoch (z toho pri 22 dopravných nehodách) a pri 1 ekologickej udalosti. V Prešovskom kraji boli príslušníci vyslaní k 15 udalostiam. Menej práce mali hasiči v Trenčianskom kraji, kde zasahovali 2-krát.
V stredu, 13. februára boli hasiči vyslaní k 55 udalostiam. Zasahovali pri 16 požiaroch, pri 36 technických zásahoch (z toho pri 17 dopravných nehodách) a pri 3 ekologických udalostiach. Najviac práce mali príslušníci v Košickom kraji (11). Menej práce mali hasiči v Trenčianskom kraji, kde boli vyslaní k 1 udalosti.
Vo štvrtok, 14. februára bola pomoc hasičov potrebná 79-krát. Príslušníci boli privolaní
k 27 požiarom, k 50 technickým zásahom (z toho k 22 dopravným nehodám) a k 2 ekologickým udalostiam. Najviac práce mali hasiči v Bratislavskom (19) a v Nitrianskom kraji (16). Menej práce mali príslušníci v Trenčianskom kraji, kde poskytli pomoc 4-krát.
Na konci pracovného týždňa boli hasiči vyslaní k 83 udalostiam. Ich pomoc bola potrebná pri 26 požiaroch, pri 57 technických zásahoch (z toho pri 28 dopravných nehodách). V Banskobystrickom kraji zasahovali hasiči 18-krát. V Trnavskom a v Trenčianskom kraji bola pomoc príslušníkov potrebná 6-krát.
V sobotu, 16. februára boli príslušníci HaZZ privolaní k 75 udalostiam. Zasahovali pri 33 požiaroch, pri 40 technických zásahoch (z toho pri 20 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických udalostiach. Najviac práce mali hasiči v Nitrianskom kraji, kde zasahovali 14-krát. Menej práce mali príslušníci v Trenčianskom kraji (4).
V nedeľu 17. februára uskutočnili hasiči 82 výjazdov. Príslušníci boli vyslaní k 37 požiarom, k 45 technickým zásahom (z toho k 22 dopravným nehodám). Najviac práce mali hasiči v Banskobystrickom a Prešovskom kraji, kde bola ich pomoc potrebná 16-krát. Menej práce mali príslušníci v Žilinskom a Bratislavskom kraji, kde boli privolaní k 5 udalostiam.

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Krajskú súťaž v hasičskom športe vyhrali hasiči z Trnavy

Vo štvrtok, 16. mája, sa v Galante uskutočnil XXIII. ročník krajskej súťaže v hasičskom športe, …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X