Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru zo dňa 25. januára 2015

V prvý pracovný deň tohto týždňa zaznamenali hasiči 79 udalostí, pri ktorých museli zasahovať. Najčastejšie zasahovali pri dopravných nehodách (až 40 – krát), boli vyslaní k 19. požiarom, k 18. technickým zásahom a k 2. ekologickým zásahom. Najviac požiarov vzniklo v Bratislavskom a Žilinskom kraji (4), jeden požiar zaznamenali v Trenčianskom, Nitrianskom a Prešovskom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Trnavskom kraji (16 – krát), k 6. výjazdom boli vyslaní hasiči v Trenčianskom kraji.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Daždivé počasie súťažiacich vo Francovej Lhote neodradilo

Na 9. kole SMHL vo Francovej Lhote sa rozdávali posledné body pred ligovou prestávkou. Zasúťažiť …

X