Slzy prekryté úsmevom, podávaná pomoc ako aj bezmocné prizeranie, čakanie, nádej, viera.

Dobrovoľný hasičský zbor Bytča začiatkom decembra rozbehol akciu na pomoc onkologickým deťom v BB.  Nebolo veľa času lebo posledná návšteva v nemocnici bola naplánovaná na 19.12.2014. Rozbehli sme najmä internetovú propagáciu kde sa nám hneď ozvalo niekoľko darcov na čele DHZ Nitrianska Blatnica ako aj primátor mesta Bytča p. Miroslav Minárčik. Išlo o zbierku zameranú na hračky – ktoré si deti želali ako aj Hygienické pomôcky ( sprchové gély, vlhčené obrúsky, hyg. vreckovky, mydlá, vitamínové doplnky ako aj mnoho ďalšieho), ale aj čističky vzduchu, ktoré sú mimoriadne dôležité a finančne náročné. Boli to ťažké chvíle strávené v ich spoločnosti, ťažké osudy, miestami bezmocné čakanie čo bude, ale v neposlednom rade viera rodičov že sa polepší ich zdravotný stav.

Dobrovoľný hasičský zbor Ďakuje všetkým, ktorý pomohli a budú chcieť pomôcť aj naďalej.
Veliteľ DHZ Bytča Peter Svetloššák

Komentáre

comments

Pozrite aj

Kategorizácia DHZO na rok 2023

Zverejnenie kategorizácie dobrovoľných hasičských zborov obcí na rok 2023 v rámci Celoplošného rozmiestnenia síl a …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X