Minulý týždeň sa v Humennom uskutočnila súťaž o Putovný pohár prezidenta HaZZ pre najlepšie družstvo hasičov záchranárov

Minulý týždeň sa v Humennom uskutočnila súťaž o Putovný pohár prezidenta HaZZ pre najlepšie družstvo hasičov záchranárov

Minulý týždeň vo štvrtok a piatok sa v areáli Záchrannej brigády HaZZ v Humennom uskutočnil XIII. ročník „Súťaže o putovný pohár prezidenta Hasičského a záchranného zboru pre najlepšie družstvo hasičov záchranárov“. Súťaže sa zúčastnilo 11 profesionálnych družstiev z krajských riaditeľstiev a záchranných brigád HaZZ zo Slovenskej republiky. Cieľom súťaže bolo zmerať si sily v odborno-športovom súťažení, vzájomne si odovzdať skúsenosti a poznatky a rozvíjať schopnosti profesionálneho plnenia odborných úloh.
V silnej konkurencii jedenástich súťažiacich družstiev sa podarilo zvíťaziť družstvu zo Záchrannej brigády Hasičského a záchranného zboru v Humennom. Druhé miesto obsadilo družstvo z Krajského riaditeľstva HaZZ v Banskej Bystrici (OR HaZZ v Žiari nad Hronom) a tretie miesto vybojovali hasiči z Krajského riaditeľstva HaZZ v Prešove (OR HaZZ v Humennom).

Poradie ostatných súťažných družstiev:
4. miesto – Záchranná brigáda HaZZ v Žiline
5. miesto – KR HaZZ v Bratislave (OR HaZZ v Malackách)
6. miesto – KR HaZZ v Žiline (OR HaZZ v Čadci)
7. miesto – KR HaZZ v Nitre (OR HaZZ v Nových Zámkoch)
8. miesto – Záchranná brigáda HaZZ v Malackách
9. miesto – KR HaZZ v Košiciach (OR HaZZ v Michalovciach)
10. miesto – KR HaZZ v Trenčíne (OR HaZZ v Prievidzi)
11. miesto – KR HaZZ v Trnave (OR HaZZ v Trnave)

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

SUPERPOHÁR 2023 | LIVE

Komentáre comments

X