Vo Zvolene sa dnes začal 44. ročník Majstrovstiev SR v hasičskom športe

Vo Zvolene sa dnes začal 44. ročník Majstrovstiev SR v hasičskom športe

Dnes sa vo Zvolene na Námestí SNP začal 44. ročník Majstrovstiev Slovenskej republiky v hasičskom športe. Prvý súťažný deň si viac ako 100 profesionálnych hasičov zmeralo sily v disciplíne „výstup do 4. podlažia cvičnej veže“. Po prvom pokuse sa na prvom mieste v predbežnom poradí nachádza Dávid Kalužník z Okresného riaditeľstva HaZZ Dolný Kubín s časom 14,67 s., na 2. mieste je Marián Beránek z Okresného riaditeľstva HaZZ Martin s časom 15,82 s. a na 3. mieste je Marián Rerko z Okresného riaditeľstva HaZZ Poprad.
Slávnostné otvorenie majstrovstiev sa uskutoční dnes o 13.00 hod. na Námestí SNP vo Zvolene, druhé pokusy v disciplíne sa začnú o 14.00 hod.
Zajtra sa dejisko Majstrovstiev SR v hasičskom športe presunie na Štadión SNP do Banskej Bystrice, kde o 9.00 hod. začne disciplína „beh na 100 m s prekážkami“ a o 14.30 hod. „štafeta 4 x 100 m s prekážkami“. Online prenos Majstrovstiev SR v hasičskom športe bude počas celých 3 dní dostupný na FIRE TV – https://www.youtube.com/watch?v=zfTiJWkKDv0

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

SUPERPOHÁR 2023 | LIVE

Komentáre comments

X