Vo Zvolene sa dnes začal 44. ročník Majstrovstiev SR v hasičskom športe

Vo Zvolene sa dnes začal 44. ročník Majstrovstiev SR v hasičskom športe

Dnes sa vo Zvolene na Námestí SNP začal 44. ročník Majstrovstiev Slovenskej republiky v hasičskom športe. Prvý súťažný deň si viac ako 100 profesionálnych hasičov zmeralo sily v disciplíne „výstup do 4. podlažia cvičnej veže“. Po prvom pokuse sa na prvom mieste v predbežnom poradí nachádza Dávid Kalužník z Okresného riaditeľstva HaZZ Dolný Kubín s časom 14,67 s., na 2. mieste je Marián Beránek z Okresného riaditeľstva HaZZ Martin s časom 15,82 s. a na 3. mieste je Marián Rerko z Okresného riaditeľstva HaZZ Poprad.
Slávnostné otvorenie majstrovstiev sa uskutoční dnes o 13.00 hod. na Námestí SNP vo Zvolene, druhé pokusy v disciplíne sa začnú o 14.00 hod.
Zajtra sa dejisko Majstrovstiev SR v hasičskom športe presunie na Štadión SNP do Banskej Bystrice, kde o 9.00 hod. začne disciplína „beh na 100 m s prekážkami“ a o 14.30 hod. „štafeta 4 x 100 m s prekážkami“. Online prenos Majstrovstiev SR v hasičskom športe bude počas celých 3 dní dostupný na FIRE TV – https://www.youtube.com/watch?v=zfTiJWkKDv0

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Daždivé počasie súťažiacich vo Francovej Lhote neodradilo

Na 9. kole SMHL vo Francovej Lhote sa rozdávali posledné body pred ligovou prestávkou. Zasúťažiť …

X