Výcvik pezinských hasičov na zamrznutej vodnej ploche

Hasiči z Okresného riaditeľstva HaZZ v Pezinku si dnes precvičili záchranu topiaceho sa po prelomení ľadu na prírodnej vodnej ploche. Účelom výcviku bolo precvičenie náročnejších postupov záchrany osoby prepadnutej pod ľadom pri sťažených podmienkach. Hasiči použili rôzne pomôcky na záchranu (rebrík, vrhačku, hasičské hadice, záchranný bord a pod.), taktiež si precvičili rôzne spôsoby záchrany a pohybu na zamrznutej vodnej ploche. Uvedený výcvik vykonali príslušníci zo zmeny A a v najbližších dňoch sa ho zúčastnia všetky slúžiace zmeny okresného riaditeľstva.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X