Home / ZÁSAHY / Prešovský kraj / Vysoké nasadenie hasičov pri požiari v okrese Bardejov

Vysoké nasadenie hasičov pri požiari v okrese Bardejov

V pondelok 10. novembra 2014 bol krátko po pol tretej hodine nadránom ohlásený požiar rodinného domu v katastri obce Kochanovce v okrese Bardejov.
Pri udalosti zasahovali hasiči z Bardejova, Raslavíc, Giraltoviec a dobrovoľní hasiči obce Nemcovce. Hasiči na uhasenie požiaru použili jeden vysokotlakový a tri C prúdy za súčasného rozoberania konštrukcie strechy nad prístavbou. Po odvetraní priestorov vykonali prieskum požiaroviska termokamerou.
Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.
Následkom udalosti vznikla materiálna škoda predbežne vyčíslená na sumu30 tisíc eur.

Zdroj: HaZZ
Foto: ilustračné

Pre nedovolené spaľovanie vznikol požiar, ktorý zasiahol plochu 12 tisíc m2

Žilinských hasičov včera potrápil požiar rúbaniska, ktorý vypukol popoludní v katastri obce Ochodnica v okrese …

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.