Home / AKTUALITY / Zatopený podchod v Dubnici nad Váhom

Zatopený podchod v Dubnici nad Váhom

Dňa 2. septembra, krátko po štvrtej hodine poobede bolo ohlásené, že následkom intenzívneho dažďa došlo k zatopeniu podchodu pre peších na ulici Obrancov mieru v meste Dubnica nad Váhom, okres Ilava.
Na zásah boli postupne vyslaní piati príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Dubnice nad Váhom s dvomi zásahovými vozidlami. Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo zistené, že podchod je zaplavený po celej dĺžke (cca 25m x 5m) do výšky približne 0,4 metra, pričom voda do podchodu stále priteká po schodoch.
Dubnickí hasiči zabezpečili miesto udalosti a súčasne na odčerpanie vody nasadili plávajúce a kalové čerpadlo, ktorými bola voda v podchode postupne odčerpaná. Taktiež bolo nasadené ďalšie čerpadlo za účelom odčerpávania vody z priľahlého parkoviska, z ktorého do podchodu pritekala ďalšia voda. Po úplnom odčerpaní vody, krátko po šiestej hodine večer, bol podchod opätovne sprístupnený a miesto udalosti odovzdané členom mestskej polície.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Nové vozidlá Iveco Daily si v nedeľu prevzali 4 obce Trenčianskeho kraja

Dobrovoľným hasičom v 4 obciach Trenčianskeho kraja boli v nedeľu, 22. septembra 2019 odovzdané nové …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X