Otvorenie zrekonštruovanej hasičskej stanice v Michalovciach

Začiatkom tohto týždňa sa uskutočnilo otvorenie zrekonštruovanej hasičskej stanice Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Michalovciach. Slávnostné odovzdanie sa uskutočnilo za účasti štátneho tajomníka Ministerstva vnútra SR Rudolfa Urbanoviča, prezidenta Hasičského a záchranného zboru Alexandra Nejedlého, riaditeľa Krajského riaditeľstva HaZZ v Košiciach Jozefa Fedorčáka, riaditeľa Krajského riaditeľstva HaZZ v Žiline Jaroslava Kapusniaka, primátora mesta Michalovce Viliama Záhorčáka a predstaviteľov HaZZ. Profesionálni hasiči tak dostali dôstojné priestory pre zvýšenie kvality pracovných podmienok pri svojej neľahkej a obetavej práci. Modlitbou požehnal budove hasičskej stanice hasičský duchovný Marcel Senderák.

XIV. Celoštátne kolo hry Plameň 2022

XIV. Celoštátne kolo hry Plameň 2022 Komentáre comments